Aktualności | Nocleg Wisła Apartament BelwederSKI - rezerwacja noclegów

Aktualności

 • Długa trasa turystyczna z Wisły na Baranią Górę

  2021-05-10
  Długa trasa turystyczna z Wisły na Baranią Gór

  Jeżeli masz chęć szczerą i trochę siły w nogach na wędrówke po górach, to Apartament BelwederSKI jest idealnym miejscem wypadowym na Baranią Górę. Zapraszamy na opis dużej pętli turystyki pieszej przez Cieńków na Baranią Górę ...

 • Covidowy spacer w Wiśle i okolicach

  Covidowy spacer w Wiśle i okolicach

  2020-05-24

  Czy masz już dość siedzenia w domu? Wyskocz do Wisły do apartamentu BelwederSKIego. Jest to doskonała baza wypadowa na spacer po Beskidach.

 • Trójstyk i Istebna z Wisły - krótki spacer

  Trójstyk i Istebna z Wisły - krótki spacer

  2020-05-01

  Co to jest trójstyk? Jest to miejsce styku trzech granic: Polski, Słowacji i Republiki Czeskiej. Apartament Belwederski Wisła proponuje wam króciutki, pięciokilometrowy spacer.

 • Świąteczny prezent dla każdego

  Świąteczny prezent dla każdego

  2019-12-17

  Boże narodzenie, to czas wypoczynku i czas spędzony w gronie naszych bliskich. W tej przedświątecznej gonitwie zapominamy o tym co najważniejsze, a skupiamy się na ... prezentach. Czy słusznie? Może i TAK!

 • Pyszne Wakacje w Wiśle - trasa turystyczna!

  Pyszne Wakacje w Wiśle - trasa turystyczna!

  2019-08-08

  Założenie było proste idziemy na obiad do Zajazdu Biały Krzyż. Założenie założeniami ale jednak drogą dzieli nas prawie 10 km, a przecież jak na wakacyjnych turystów przystało nie będziemy zniżać się do tego aby wsiąść do auta i przewieść "cztery litery" na Przełęcz Salmopolską :-)Wychodzimy więc w prawo, tuż za zabudowania osiedla belweder i ruszamy pod górę.

 • Majówka w Wiśle - noclegi w Wiśle

  Majówka w Wiśle - noclegi w Wiśle

  2019-04-30

  Deszczowa majówka w Wiśle? Deszczowe lato w Wiśle? Wcale nie musi być nudno, ponieważ rezerwując noclegi w rodzinnym apartamencie BelwedreSKI w Wiśle masz do swojej dyspozycji cały zestaw gier planszowych i znacznie więcej. Właśnie dołączyliśmy do naszej kolekcji całkiem nową grę planszową przeznaczoną dla 3-9 osób.

 • Wesołego Alleluja!

  Wesołego Alleluja!

  2019-04-19

  Życzymy, aby zbliżające się Święta Wielkanocne przepełnione były spokojem, miłością i odpoczynkiem w gronie rodziny oraz najbliższych. Niech radosny dzień Zmartwychwstania odnowi Waszą wiarę i wniesie nadzieję, a powracająca do życia piękna wiślańska natura będzie natchnieniem w codziennym życiu. W tym świątecznym czasie przesyłamy serdeczne życzenia: Wesołego Alleluja!

 • W Wiśle wiosna na całego.

  W Wiśle wiosna na całego.

  2019-04-08

  Promocyjne noclegi w Wiśle. Odkrywaj wiosnę w Beskidach i zrób to w doskonałych warunkach. Apartament BelwederSKI zaprasza do Wisły.

 • Sylwester w górach - Wisła nie tylko dla narciar

  Sylwester w górach - Wisła nie tylko dla narciarzy

  2019-03-07

  W naszych warunkach klimatycznych okres sylwestrowy kojarzy się nierozerwalnie z mrozem i zimą. Jak mróz i zima - to u wielu z Polaków proste skojarzenie - NARTY. Wcale jednak nie jest powiedziane, że w tym czasie nie możesz się opalać. Doskonałe położenie Wisły sprawia, że stoki narciarskie są dobrze nasłonecznione, a wyższe położenie nad poziomem morza powoduje, że słońce szybciej opala.

 • Sylwester w Wiśle na stoku - rezerwacja noclegu w

  Sylwester w Wiśle na stoku - rezerwacja noclegu w Wiśle

  2019-03-01

  Jeżeli chcesz spędzić 31 grudnia w Wiśle to musisz zacząć planować już dziś. Sylwester najczęściej kojarzy się z szampańską zabawą, wymyślnymi strojami na balach sylwestrowych ale możesz też rozważyć coś całkiem innego. Sylwester w górach to oprócz doskonałej zabawy i wypoczynku w apartamencie BelwederSKI Wisła możliwość szusowania po stoku przez całą noc.

 • Nocleg w Wiśle przy wyciągu narciarskim

  Nocleg w Wiśle przy wyciągu narciarskim

  2019-02-26

  Rodzinny apartament znajduje się tuż przy trzech wyciągach narciarskich w Wiśle. Do noclegów w Wiśle zapraszamy zarówno doświadczonych narciarzy i snowboardzistów, jak również osoby, które dopiero zaczynają odczuwać przyjemność z szusowania po Wiślańskich stokach narciarskich. W aktualności podaliśmy jedynie podstawowe informacje o poszczególnych stacjach narciarskich i wyciągach w Wiśle.

do góry