Sylwester w górach - Wisła nie tylko dla narciarzy | Nocleg Wisła Apartament BelwederSKI - rezerwacja noclegów

Sylwester w górach - Wisła nie tylko dla narciarzy

Aktualności 7 Marca 2019

Sylwester w tropikach to obecnie jeszcze ekstrawagancja, na którą nie wszystkich stać. Plaża i otwarty basen jako forma spędzania sylwestra jest w naszych warunkach nieosiągalna jednak słońce i doskonała zabawa są już całkiem realne.
W naszych warunkach klimatycznych okres sylwestrowy kojarzy się nierozerwalnie z mrozem i zimą. Jak mróz i zima - to u wielu z Polaków proste skojarzenie - NARTY. Wcale jednak nie jest powiedziane, że w tym czasie nie możesz się opalać. Doskonałe położenie Wisły sprawia, że stoki narciarskie są dobrze nasłonecznione, a wyższe położenie nad poziomem morza powoduje, że słońce szybciej opala. Przy każdym barze dla narciarzy wykładane są leżaki, na których możesz łapać zimowe słońce, a na ławach i przy stolikach możesz raczyć się grzanym winem, przekąsić coś słodkiego lub też zjeść pełnowartościowy posiłek. 

Te bary i stoliki zapełniają się nie tylko za dnia ale, w ten szczególny wieczór i nocą, w sylwestra zapełniają się narciarzami obchodzącymi nowy rok na stoku. Sylwester na nartach okazuje się być super rozwiązaniem dla wszystkich fanów śniegu i sportu, którzy łączą pożyteczne z przyjemnym. W końcu wyjazd w góry - zimą - wydaje się nierozerwalnie połączony z nartami, a dlaczego nie wykorzystać wyjazdu na sylwestra z zabawą na stoku narciarskim w Wiśle?

Odpowiedź jest prosta ...

.. bo oprócz sylwestra na nartach w Wiśle możesz urządzić super przyjęcie sylwestrowe w Wiśle w apartamencie BelwederSKI.

Masz do dyspozycji cały apartament z dużą ilością miejsc noclegowych czyli: 65 metrów, zestaw karaoke, duży telewizor, duży stół w pełni urządzonej i wyposażonej kuchni, a do tego wszystkiego taras, na którym możesz przywitać nowy rok i podziwiać pokazy sztucznych ogni.  

Takie spędzenie sylwestra w apartamencie wydaje się jedną z najtańszych propozycji dostępną nawet dla kieszeni większości studentów, a nie mówiąc już dla rodzin z dziećmi (rabat na noclegi dla rodzin z dziećmi) . Trzeba jednak podkreślić, że apartament BelwederSKI i nocowanie w Wiśle w nim wiąże się z kilkoma podstawowymi zasadami, które jednak w okresie sylwestra są z reguły traktowane z przymróżeniem oka. W szczególności zachowanie ciszy nocnej :-) 

 

Czy sylwester w Wiśle w apartamencie Belwederski to dobry wybór?
 

Każdego roku planujesz jak spędzisz sylwestra? Czy też idziesz na pełny spontan? W obu przypadkach masz zapewnioną wspaniałą zabawę w Wiśle. Nocleg w apartamencie BelwederSKI w Wiśle zapewnia ci luksus wyboru bo możesz wcześniej zarezerwować zabawę w karczmie lub restauracji, wyskoczyć na stok narciarski, przygotować imprezę sylwestrową w apartamencie lub w spokoju i ciszy relaksować się w Beskidach spędzając sylwestra przy telewizorze i przy kominku.

Wzorzec fotografie designed by Lachetas - Freepik.com" width="70%" />

Takie spokojne spędzenie sylwestra przy kominku może być bardzo ciekawą alternatywą dla wielu Polaków, a może i dla Ciebie?. W ten sposób odreagowujesz świąteczne obżarstwo i wielogodzinne spotkania z rodziną, z którą czasami najlepiej wygląda się na obrazku. Wynajmując noclegi na sylwestra w apartamencie BelwederSKI Wisła, możesz w ten sposób połączyć przyjemne z pożytecznym:

  • spędzasz przyjemnie (zgodnie z własnymi preferencjami) sylwestra w luksusowym apartamencie w Wiśle,
  • spalasz wszystkie nagromadzone kalorie i emocje szusując po wiślańskich stokach narciarskich.

Ulżyj swoim emocjom i już dziś ZAREZERWUJ NOCLEG W WIŚLE w apartamencie belwederSKI.

 

Podobne wiadomości:

udostępnij
do góry