Majówka w Wiśle - noclegi w Wiśle | Nocleg Wisła Apartament BelwederSKI - rezerwacja noclegów

Majówka w Wiśle - noclegi w Wiśle

Aktualności 30 Kwietnia 2019

Deszczowa majówka w Wiśle?

Wcale nie musi być nudno, ponieważ rezerwując rodzinny apartament BelwederSKI w Wiśle masz do swojej dyspozycji cały zestaw gier planszowych. Właśnie dołączyliśmy do naszej kolekcji całkiem nową grę planszową przeznaczoną dla 3-9 osób.

Deszczowe wakacje Wisła - polecamy apartament

Polecamy "Sabotażysta - zaginione kopalnie".

Graliście już? Jak nie to możecie wynająć nasz apartament w Wiśle i zapewnić sobie długie chwile rozrywki na deszczowe dni odpoczynku majowego lub wakacyjnego.

Na deszczowe wakacje w Wiśle polecamy

między innymi zgromadzone w apartamencie gry planszowe. Na tą chwilę zapewne widzieliście już, na naszych zdjęciach, ruletkę i karty, a powyżej pisaliśmy o Sabotażyście. 
Gier planszowych, na deszczowe wakacje i majówkę w Wiśle jest jednak znacznie więcej. Wymienię tylko kilka z gier oddanych do dyspozycji gości apartamentu BelwederSKI w Wiśle:

  • patyczaki
  • memo
  • puzzle
  • tęcza
  • ...

Jest tego znacznie więcej lecz nie będziemy ujawniać wszystkich gier, bo o czym napiszemy w kolejnej wiadomości? :-)

Dla tych szukających bardziej statycznej rozrywki dla dzieci, też coś mamy. W apartamencie BelwederSKI Wisła udostępniamy Video z ciekawym zestawem bajek dla najmłodszych i kilka filmami dla tych starszych.

W takim gronie gier planszowych i filmów video te deszczowe dni miną Wam niezwykle szybko, a deszczowa majówka lub deszczowe wakacje w Wiśle w apartamencie BelwederSKI pozostaną na długo w pamięci jako fajnie spędzone chwile pomiędzy beskidzką przyrodą.

Kilka więcej informacji o grze planszowej sabotażysta

Gry w apartamencie BelwederSKI Wisła

Gra przeznaczona jest dla 3 do 9 osób, a sugerowany minimalny wiek graczy to minimum 10 lat ale grają w nią dzieci 8 letnie i spokojnie dają radę, a nawet przebijają pomysłowością dorosłych. Nic dziwnego, bo przy deszczu dzieci się nudzą i stają się bardziej pomysłowe :-).  Przewidywany czas rozgrywki to 45 minut. Doskonała oprawa graficzna potrafi wprowadzić każdego w świat krasnoludów dążących do odnalezienia zaginionych kopalni i wydobycia drogocennych skarbów. 
Gracze dzielą się na dwie drużyny i przyjmują jedną z trzech ról:

  • członka drużyny,
  • samoluba
  • tytułowego sabotażysty.

To dopiero początek przygody w deszczowy dzień w Wiśle ... resztę instrukcji doczytasz rezerwując apartament w Wiśle - BelwederSKI.

W Sabotażystę graliśmy dopiero 3 razy i za każdym razem próbowaliśmy innej taktyki na naszą rozgrywkę. Za każdym razem byliśmy też zaskakiwani wynikiem i końcowymi rozstrzygnięciami.

Deszczowa majówka mija aktywnie - a czy Ty już się szykujesz na deszczowe lato w Wiśle? Rezerwuj noclegi w Wiśle w apartamencie BelwederSKI, gdzie znajdziesz wiele rozrywek na te cięższe dni, a wprost z apartamentu wyruszysz na beskidzkie szlaki.

udostępnij
do góry