Aktualności | Nocleg Wisła Apartament BelwederSKI - rezerwacja noclegów

Aktualności

 • Noclegi w Wiśle przez Google Business Site

  2019-02-20
  Noclegi w Wiśle przez Google Business Site

  Czy wiesz, że nocleg w Wiśle możesz znaleźć przez Google Business Site? Zapraszamy na naszą wizytówkę w Google pod adresem https://apartament-belwederski.business.site/  Tam możesz znaleźć dużo zdjęć apartamentu na wynajem w Wiśle oraz zarezerwować noclegi w Wiśle.

 • Wyjazd na narty do Wisły

  Wyjazd na narty do Wisły

  2019-02-05

  Każda pogoda jest dobra na narty w Wiśle. Przy 9oC też da radę jeździć na nartach ale to nocleg w Apartamancie BelwederSKIm, zapewni Ci dogodny dojazd na wyciągi Nowa Osada, Klepki i Cieńków. Dodatkowym atutem nocowania w naszym apartamencie jest to, że szusowanie po stoku możesz rozpoczynać już od samego rana. 

 • Zobacz Apartament z innej strony

  Zobacz Apartament z innej strony

  2018-09-18

  Wystarczy wyjść na czarny szlak w kierunku Wisły Głębce aby podziwiać Apartament BelwederSKI w jego pełnej krasie. Zachwyć sie już dziś - zobacz gdzie możesz wynająć apartament w Wiśle.

 • Puchar Świata w Skokach Narciarskich Wisła 2018/

  Puchar Świata w Skokach Narciarskich Wisła 2018/2019

  2018-08-13

  Wszystkich kibiców skoków narciarskich zapraszamy do Apartamentu BelwederSKI już od 16 listopada na Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2018/2019 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Nasz apartament położony jest tylko 800 metrów od skoczni, więc stanowi doskonałą baze wypadową i do agregowania sił, aby kibicować naszej reprezentacji skoczków narciarskich, jak i poszczególnym zawodnikom.

 • Czy wiesz, co to Magiczny Realizm?

  Czy wiesz, co to Magiczny Realizm?

  2018-08-10

  Ochorowiczówka to jedyna spośród wielu willi zbudowanych przez Juliana Ochorowicza, która przetrwała do dnia dzisiejszego. Mieści się w Wiśle i wydaje się obowiązkowym punktem wizyty dla każdego, który chce odkryć co to jest ten "Magiczny Realizm".

 • Tour de Pologne - przejazd przez Wisłę

  Tour de Pologne - przejazd przez Wisłę

  2018-08-06

  7 sieprnia do Wisły zawita wyścig kolarski 75. Tour de Pologne.

 • Tydzień Kultury Beskidzkiej już po raz 55

  Tydzień Kultury Beskidzkiej już po raz 55

  2018-07-16

  Niestety w Apartamencie Belwederskim w Wiśle miejsca już dawno brak, bo Tydzień Kultury Beskidzkiej jest kultowy. Jednak dla tych, którzy śledzą nasze aktualności przekażemy kilka ciekawych wiadomości z TKB i zapraszamy do rezerwacji już na przyszły sezon. W tym roku Tydzień Kultury Beskidzkiej trwa od 28 lipca do 5 sierpnia.

do góry