Noclegi w Wiśle połączysz z pięknymi widokami Beskidów | Nocleg Wisła Apartament BelwederSKI - rezerwacja noclegów

Noclegi w Wiśle połączysz z pięknymi widokami Beskidów

Aktualności 25 Lutego 2019

Jak zarezerwować najlepszy nocleg w Wiśle?

Połączyć nocleg z niezapomnianymi widokami na Beskidy! Coś takiego zapewni Ci np. Apartament BelwederSKI w Wiśle! To jest widok z naszego okna. Prawda, że nocleg w Wiśle w takim miejscu, to niezapomniane przeżycie?

Widok na Beskidy z noclegi w Wiśle BelwederSKI

Każdy Polak wie, że Wisła to Perła Beskidów. Jest to jedna z zimowych stolic naszego kraju, a nawet przebija Zakopane pod względem komunikacyjnym oraz ilości lokalnych atrakcji turystycznych. Zimowa Wisła to mekka narciarzy i snowboardzistów, na których czekają te duże i mniejsze ośrodki narciarskie. Do najbliższego wyciągu, z apartamentu BelwederSKI w Wiśle, masz tylko 1 km. Dzięki specyficznemu mikroklimatowi, gdy spadnie śnieg, to utrzymuje się on dosyć długo, a wyspecjalizowane firmy organizują prawdziwe kuligi konne, z ogniskiem, kiełbaskami i przepysznym obiadem w miejscowej karczmie.

Miasto rozsławił Adam Małysz, dlatego też społeczność lokalna odwdzięcza się mu i możesz odwiedzić, a nawet wjechać na samą górę skoczni jego imienia, zwiedzić muzeum trofeów sportowych Małysza, czy też zrobić sobie zdjęcie z naturalnej wielkości postacią mistrza skoków narciarskich wykonaną z białej czekolady.
Odwiedzając Wisłę i nocując w apartamencie BelwederSKIM trzeba koniecznie zobaczyć Zameczek Prezydenta RP. Z apartamentu jest to maksymalnie godzinny spacer. Wisła to też deptak z lokalnymi kramami w centrum miasta i Bulwar Księżycowy. Polecamy też wybrać się na spacer do Doliny Białej Wisełki. Dla tych sprawniejszych piechurów podajemy informacje, że tuż koło twojego miejsca noclegowego w Wiśle jest wyjście na szlaki turystyczne Beskidów.

Z apartamentem BelwederSKI możesz połączyć poniższe hasła:

  • Noclegi z telewizorem Wisła
  • Noclegi z parkingiem Wisła
  • Noclegi z placem zabaw Wisła
  • Noclegi z kominkiem Wisła
  • Noclegi z klimatyzacją Wisła
  • Noclegi z internetem Wisła

Możesz również sprawdzić inne elementy strony noclegi w Wiśle BelwederSKI:

udostępnij
do góry