Lokalizacja apartamentu | Nocleg Wisła Apartament BelwederSKI - rezerwacja noclegów

Lokalizacja apartamentu

Dokładne koordynaty Twojego noclegu w Wiśle,

to 49°37'54.9"N 18°54'20.5"E (49.631913, 18.905703). 

Parkingi do Apartamentu BelwederSKI Wisła

Droga do apartamentu nie jest długa ale dla niektórych może wydawać się stroma i w zimie zalecamy jednak łańcuchy. Jest na bieżąco odśnieżana i posypywana więc wielu wynajmujących Apartament BelwederSKI bez problemu dojeżdża również zimą pod sam apartament i parkuje na naszym parkingu podziemnym lub tuż przy apartamencie BelwederSKI.

parkingi przy apartamencie BelwederSKI

  • Symbolem P w kolorze czerwonym - oznaczone są parkingi na których możesz zostawić auto nocując w Apartamencie BelwederSKI.
  • Symbolem P w ciemniejszym kolorze - zaznaczony jest parking przy pensjonacie, gdzie możecie uzgodnić koszt postoju na parkingu zamykanym, są to jednak Wasze indywidualne ustalenia z właścicielami pensjonatu.
  • Specjalnym symbolem - zaznaczony jest również parking podziemny przy apartamencie, gdzie nasze miejsce postojowe znajduje się na górnym poziomie parkingu (uwaga SUVy z bagażnikiem dachowym i inne wyższe auta z bagażnikami dachowymi NIE MOGĄ wjechać na parking). Miejsce przypisane do apartamentu 4b/3 znajduje się tuż przy drzwiach wyjściowych i oznaczone jest tabliczką z rezerwacją dla naszych gości.
  • Symbol P znajduje się również przy drodze głównej - tam możecie pozostawić auta w zimie, jeżeli obawiacie się wjadu pod górkę lub też zjazdu z górki.
do góry