Sylwester w Wiśle na stoku - rezerwacja noclegu w Wiśle | Nocleg Wisła Apartament BelwederSKI - rezerwacja noclegów

Sylwester w Wiśle na stoku - rezerwacja noclegu w Wiśle

Aktualności 1 Marca 2019

Sylwester w górach - Sylwester w Wiśle

Jeżeli chcesz spędzić 31 grudnia w Wiśle to musisz zacząć planować już dziś. Sylwester najczęściej kojarzy się z szampańską zabawą, wymyślnymi strojami na balach sylwestrowych ale możesz też rozważyć coś całkiem innego. Sylwester w górach to oprócz doskonałej zabawy i wypoczynku w apartamencie BelwederSKI Wisła możliwość szusowania po stoku przez całą noc.

Wiele osób planuje sylwestra w górach z bardzo dużym wyprzedzeniem i noclegi w Wiśle rezerwowane są tuż po tym jak tylko zakończą świętowanie nowego roku.

Rezerwując noclegi w apartamencie BelwederSKIm na sylwestra 

możesz wybrać, czy:

  • chcesz spędzić Sylwestra na stoku, a apartament będzie dla Ciebie jedynie doskonałą bazą wypadową do okolicznych ośrodków narciarskich,
  • chcesz rodzinne lub z przyjaciółmi świętować Sylwestra w naszym apartamencie w Wiśle przy wspaniałej muzyce, karaoke, grach planszowych i w towarzystwie pięknego pokazu sztucznych ogni.

W zimowej scenerii Beskidy i cała Wisła prezentują się wspaniale, a poranne widoki z okiem oraz tarasu apartamentu nie pozwolą o sobie zapomnieć. Dla tych widoków i gór można stracić głowę, a przecież podziwianie ich nie jest wcale jedyną atrakcją Sylwestra i noclegów w apartamencie BelwederSKI.

Nie powinniście zapomnieć, że imprezy i bale, w tę szczególną noc, organizowane są też przez restauracje i hotele. Wcale one nie wymagają by nocować w ich malutkich pokoikach, a jedynie możesz skorzystać z cateringu i wspólnego świętowania w większym gronie. A dalej do swojej dyspozycji możesz mieć przestronny, 65 metrowy apartament w Wiśle Nowa Osada, tuż koło Wisły Malinki. 

Sylwester w górach, już od kilku lat, okazuje się bardzo atrakcyjną formą wypoczynki i zabawy. Łączy w sobie przyjemność szusowania na nartach, korzystania ze świeżego powietrza oraz możliwość skorzystania z bali sylwestrowych w większym gronie. 

Jeżeli chcesz przyjechać większą ekipą na sylwestra?

Na osiedlu Belweder, na którym zlokalizowany jest nasz apartament BelwederSKI Wisła jest zlokalizowanych więcej apartamentów na wynajem. Znamy się z innymi właściclelami więc za naszym pośrednictwem możesz zarezerwować również inne apartamenty. Nie wszystkie są w tak dobrej lokalizacji jak apartament BelwederSKI ale ... to w końcu Sylwester w górach.

Jeżeli masz pytania o noclegi w Wiśle, to dzwoń na numer +48 606 406 274.

 

Od której godziny są na stokach w Wiśle jazdy sylwestrowe?

W dzień Sylwestra stoki są czynne normalnie od świtu, z reguły od godziny 8 lub 8.30. Jednak na nocne, sylwestrowe szusowanie, muszą się odpowiednio przygotować i z reguły ratrakują stok, przygotowując go dla wymagających narciarzy. Przerwa wieczorna jest z reguły od godziny 16 do 21 lub nawet 22. Rekompensowane to jest możliwością jazdy na nartach przez 4 lub nawet 6 godzin na karnecie sylwestrowym. W cenę karnetu sylwestrowego w Wiśle z reguły wliczona jest lampka szampana i możliwość zjazdu z pochodniami.

Każdy sylwester na stoku to nie tylko na malownicze światło odbijające się od śniegu ale przede wszystkim niezapomniana atmosfera łącząca tych, którzy decydują się wybrać taką formę przywitania nowego roku.

Bez względu na to, na co się zdecydujesz, nocleg w Wiśle w naszym apartamencie pozwoli Ci wypocząć w komfortowych warunkach, przygotować się do nocnej jazdy na nartach lub też będzie miejscem wspaniałej zabawy sylwestrowej w górach.

 

Już dziś zarezerwuj nocleg w Wiśle na Sylwester 2019!

Teraz masz możliwość zarówno skorzystania z formularza rezerwacji noclegów w Wiśle lub też możesz skorzystać z telefonu i zapytać o możliwość wynajmuy apartamentu na imprezę Sylwestrową 2019.

Podobne wiadomości:

udostępnij
do góry